Читальний зал Широківської районної бібліотеки - центр навчально-пізнавальної інформації та змістовного проведення часу.

До послуг громади: універсальна література з різних галузей знань; близько 50 найменувань періодичних видань; нічний абонемент.

Саме в читальній залі відвідувачі завжди зможуть знайти відповіді майже на всі питання, отримати консультацію про наявність необхідної літератури, переглянути актуальні книжкові виставки, які оновлюються кожного місяця, відвідати масові заходи різноманітної тематики.

Бібліотекарем в читальній залі працює Людмила Олександрівна Василега. Вона також разом з бібліотекарем по каталогам Ольгою Іванівною Бондаренко організовує та впорядковує роботу Інтернет-центру.

/Files/images/P8310072.JPGЛюдмила Олександрівна Василега

Інтернет-центр Широківської районної бібліотеки - відкритий в результаті перемоги районної бібліотеки в ІV раунді програми "Бібліоміст" з метою долучення бібліотеки до новітніх інформаційних технологій, створення найбільш сприятливих можливостей для задоволення різноманітних потреб і запитів користувачів та громади вцілому.

До послуг бажаючих - вільний доступ до мережі Інтернет!!!

Інтернет-центр дає змогу користувачам знайти всю необхідну інформацію в електронному вигляді; переглянути відео, фільми, розважальні програми; поспілкуватися з друзями та рідними в соціальних мережах або ж за допомогою скайпу.

/Files/images/DSC_1317.JPGІнтернет-центр

Центр слов'янської писемності та культури Широківської районної бібліотеки відкритий з метою просвітницької роботи з населенням з питань популяризації близькості культур слов'янських народів та їх спільного коріння, сприянню збереження слов'янських мов, культури та звичаїв, популяризації літератури зі слов'янської писемності і культури.

Впорядковує та відповідає за роботу Центру словянської писемності та культури завідуюча відділом обслуговування Валентина Віталіївна Лоза.

Інформаційно-бібліографічний відділ Широківської районної бібліотеки здійснює довідково-інформаційне обслуговування громади, надає допомогу читачам у користуванні довідковим апаратом, надає консультації з метою пошуку інформації.

У відділі працює бібліограф Наталія Іванівна Левченко, яка з радістю допоможе кожному: скласти бібліографічний список літератури; підібрати літературу за запитом читача; одержати довідку з будь-яких галузей знань (в тому числі і з допомогою мережі Інтернет; уточнити відомості про видання; розшукати фактографічний матеріал.

/Files/images/P8310076.JPGНаталія Іванівна Левченко

Робота краєзнавчого сектору Широківської районної бібліотеки націлена на відродження кращих традицій українського бібліотечного краєзнавства, виховання патріотизму, національної самосвідомості, поваги до історії, традицій Широківщини, поглиблення та поширення знань про рідний край.

Сприяючи моральному і духовному збагаченню користувачів, завідувач краєзнавчим сектором Світлана Іванівна Курочка запрошує громаду відвідати зустрічі з місцевими поетами, композиторами, презентації книг краєзнавців, персональні виставки видатних людей краю, виставки декоративно-ужиткового мистецтва.

/Files/images/P8310079.JPGСвітлана Іванівна Курочка

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.