Абонемент - один з головних відділів Широківської районної бібліотеки з універсальним фондом літератури для користувачів різних вікових категорій.

До послуг громади: близько 25 тисяч екземплярів художньої та пізнавальної літератури; понад 2 тисячі екземплярів книг сучасних авторів.

Саме на абонементі користувачі мають змогу вибрати літературу за своїм смаком, або ж отримати інформацію про наявність тих чи інших книг та потрібного їм автора.

Основні функції абонементу: організація обслуговування читачів по наданню книг додому; забезпечення цілісності фонду, аналіз ефективності використання видань; організація тематичних, книжкових виставок і переглядів літератури.

Працює на абонементі бібліотекар Світлана Василівна Черниш. вона також організовує роботу жіночого клубу "Берегиня", який працює при бібліотеці. Засідання клубу проводяться 4 рази на рік з актуальних тем для роздумів та обговорень.

/Files/images/P8310074.JPGСвітлана Василівна Черниш

Юнацька кафедра Широківської районної бібліотеки - це ефективне і якісне бібліотечно-інформаційне обслуговування молоді селища.

До послуг користувачів великий вибір енциклопедій, довідників, словників, навчальних посібників на допомогу навчальному процесу студентів ВУЗів, технікумів, учнів середніх шкіл та ПТУ; а також періодичні видання як для освіти та самоосвіти, так і для культурного розвитку та зростання.

Бібліотекарем по роботі з молоддю працює Катерина Олександрівна Ємєліна. Крім того вона організовує роботу літературного клубу "ЛітЕра", який діє при районній бібліотеці. Його засідання проводяться 4 рази на рік і стосуються тем з літератури.

/Files/images/P1192258.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.